O nas

Firma PROF-IT powstała w 2012 roku na bazie doświadczeń i umiejętności nabytych przez lata pracy w dziedzinie IT w której cały czas się szkolimy i zbieramy nowe doświadczenia. Wśród pracowników i firm współpracujących znajdują się sympatycy, entuzjaści i fascynaci sprzętu komputerowego oraz nowych rozwiązań zarówno technicznych jak i informatycznych. Posiadając taki zasób kadrowy każdy znajdzie ofertą która będzie dopasowana specjalnie do jego potrzeb.

Naszą dewizą przy prowadzeniu firmy jest „Żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne”. Każdego klienta traktujemy na równi, nie ważne dla nas jest czy jest to duża firma czy prywatna osoba. Jesteśmy jedyną firmą z Boguszowa która zajmuję się kompleksową obsługą IT firm z sektora prywatnego oraz instytucji publicznych.

Prowadzimy ścisłą współpracę z najlepszymi dostawcami sprzętu komputerowego oraz nawiązaliśmy współpracę z firmą Pecet Serwis z Wałbrzycha lidera lokalnego rynku w dostawie i sprzedaży sprzętu komputerowego. Aby w posiadać pełen wachlarz ofert, nawiązaliśmy współpracę również z firmą SIG Gorce, dostawcy szerokopasmowego Internetu na terenie miasta.

PROF-IT oferuje dla Ciebie zarówno jednorazowe usługi serwisowe i informatyczne jak i usługi w formie abonamentu gwarantującą stały nadzór nad sprzętem komputerowym jak i jego oprogramowaniem. Przyjdź do nas a znajdziemy rozwiązanie w sam raz dla Ciebie i Twoją kieszeń.

Naszą misją jest tworzenie ambitnych i unikalnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych tworząc je w oparciu o technologie elektroniczne i informatyczne.  Tworząc je staramy się usuwać bariery wynikające z niepełnosprawności. Realizujemy dofinansowania Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz PFRON, przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego wraz z niezbędnym oprogramowaniem.

Copyright 2013 PROFIT ul. Romualda Traugutta 12J 58-371 Boguszów-Gorce