sklep

Podstawą działania każdej jednostki organizacyjnej jest odpowiednio dobrany sprzęt komputerowy. Dlatego PROF-IT oferuje profesjonalną obsługę przy doborze urządzenia oraz w trakcie jego eksploatacji. Posiadamy w sprzedaży typowe komputery i peryferia, a na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć każdy rodzaj sprzętu komputerowego od dowolnego producenta. Przy wyborze służymy bezpłatnym doradztwem opartym na bogatym doświadczeniu. Przy sprzedaży sprzętu kierujemy się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Zakupiony sprzęt jest konfigurowany według specyfikacji Klienta i dostarczany przez naszego pracownika. Zaopatrujemy w wysokiej klasy sprzęt komputerowy po bardzo atrakcyjnych cenach prywatne firmy, oraz jednostki samorządowe. Zapewniamy przy tym także wsparcie techniczne. Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kwalifikacje i zaangażowanie naszych pracowników zapewniają wysoki poziom naszych usług.

W ofercie posiadamy sprzęt komputerowy wszystkich czołowych producentów, a w tym komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, tablety, akcesoria i podzespoły komputerowe, urządzenia sieciowe, oprogramowanie, itp.

Oferujemy min.:

   - komputery (Lenovo, Dell, HP, Acer, itd.),

   - laptopy, netbooki, ultrabooki (Toshiba, Dell, Lenovo, HP, Asus, Acer, itd.),

   - tablety,

   - monitory LCD,

   - drukarki laserowe, atramentowe i urządzenia wielofunkcyjne,

   - sprzęt sieciowy (routery, switche, modemy, okablowanie, itp.),

   - akcesoria do komputerów, tabletów, smartfonów,

   - materiały eksploatacyjne,

   - zasilacze awaryjne UPS,

   - i inne

 Więcej szczegółów możecie Państwo uzyskać na miejscu w naszym sklepie lub po kontakcie telefonicznym.Godziny otwarcia sklepu komputerowego:

Z powodu pandemii COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników naszego serwisu, informujemy, że 1 września 2020 r. do odwołania Sklep i Serwis czynne będą wyłącznie w wybranych godzinach:

Poniedziałek - 12:00 – 18:00
Wtorek - NIECZYNNE
Środa - 12:00 – 18:00
Czwartek - 12:00 – 18:00
Piątek - 12:00 – 18:00
Sobota - NIECZYNNE
Niedziela - NIECZYNNE

Godziny otwarcia serwisu:

Poniedziałek - 12:00 – 18:00
Wtorek - NIECZYNNE
Środa - 12:00 – 18:00
Czwartek - 12:00 – 18:00
Piątek - 12:00 – 18:00
Sobota - NIECZYNNE
Niedziela - NIECZYNNE

Jednocześnie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Serwisem pod numerem tel. 534 032 402 poza wyznaczonymi godzinami pracy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 w celu umówienia terminu pozostawienia sprzętu do naprawy i jego odbioru.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

Copyright 2013 PROFIT ul. Romualda Traugutta 12J 58-371 Boguszów-Gorce